Koçaktan Haberler

Koçak Baklava
Yayınlanma Tarihi

Koçak Baklava Lezzetiyle Newyork Times Gazetesinde

KOÇAK BAKLAVA LEZZETİYLE NEWYORK TİMES GAZETESİNDE KOÇAK BAKLAVA USTALIĞI, LEZZETİ VE KALİTESİYLE ÜNÜNÜ TÜM DÜNYAYA DUYURMAYA DEVAM EDİYOR. KÜLTÜREL SEYAHAT YAZARI ELİZABETH FİELD'IN KALEME ALDIĞI YAZISINDA YER ALAN KOÇAK BAKLAVA AVRUPANIN EN ÇOK TAKİP EDİLEN GAZETELERİNDEN BİRİ OLAN NEW YORK TİMES' A KONU OLDU. KOÇAK BAKLAVA ÜRÜNLERİNİ LEZZETİN KALBİ OLAN GAZİANTEP'DE DENEYEN BAYAN ELİZABETH, ARTE TELEVİZYONU, AVUSTURALYA SEYAHAT KANALI, JAPONYA, ALMANYA VE FRANSA'DAN SONRA KOÇAK BAKLAVAYI YENİDEN DÜNYAYA DUYURDU...

Koçak Baklava
Yayınlanma Tarihi

Koçak Baklava Salonu

Gaziantep'te kalitesiyle adından söz ettiren Koçak Baklava yeni gözde mekanıyla tüm ilgileri üstünde topladı. İlk olarak Baklava Salon kültürünü Gazianteplilerle buluşturan Koçak Baklava Salonu modern yapısıyla tercih edilmekte. Yöre has tatları gerek yurt dışı gerekse yurt içindeki sevdiklerinle paylaşmak isteyenlerinde uğrak yeri konumunda.

Koçak Baklava
Yayınlanma Tarihi

KOÇAK BAKLAVA "PARA DEDEKTİFİ" ADLI PROGRAMDA

KOÇAK BAKLAVA CEM SEYMEN'İN SUNUCULUĞUNU YAPTIĞI "PARA DEDEKTİFİ" ADLI PROGRAMA KONUK OLDU. COŞKUN KOÇAK BAKLAVA ÜRETİMİNİN İNCELİKLERİNİ ANLATTI.BAKLAVADA GELENEKSELLİĞİ BOZMADAN ASLINA UYGUN BİR ŞEKİLDE ÜRETİM YAPMAYA ÖZEN GÖSTERDİĞİNİ BELİRTEN COŞKUN KOÇAK DOĞAL ŞEKER, MEVSİMİNDE TOPLANAN KALİTELİ HAMMADDE VE USTALIĞI BİRLEŞTİREREK KOÇAK BAKLAVA'YI BURALARA TAŞIDIKLARINI BELİRTTİ.

Koçaktan Güncel Haberler

KOCAK BAKLAVAYI ziyaret etmek isterseniz.

Merkez
Şube
Ali Fuat Cebesoy Bulv. Ş. M. Engin Özdinç Sok. No:3 Şehitkamil/Gaziantep
Gazi Muhtar Paşa Bulv. No: 29/G Şehitkamil/Gaziantep
0 342 321 05 19 - 20
0 342 322 21 31
0 533 511 34 34
0 342 215 00 12 - 13